Cengiz Ehliz

Bu siralar bir siteyi takip etmeye basladim, Flexkom isimli bu sitede farkli sekillerde para kazandiran e-ticaret sistemi mevcut. Kurucusu Cengiz Ehliz isimli bir kisi. Kendisi ve firma ile ilgili kucuk bir arastirma yaptim ancak cok fazla detay ogrenemesemde Cengiz Ehliz kimdir ve Flexkom ne is yapar bununla ilgili kisa bir bilgi verebilirim :)

Flexkom online alisveris ile normal alisverisi birlestirmeyi hedefleyen bir yapiya sahip sistem. Siz bir urun satisi icin link atiyorsunuz daha sonra distrubitor ve musteri bularak ekleme yapinca arti para kazaniyorsunuz veher eklediginiz kisi icin arti bir gelir elde ediyorsunuz.

Cengiz Ehliz'in sisteminde katilan herkes icin haftada 3 kere kucuk tanitici seminerler duzenlenerek bu isleyisin ne sekilde oldugu ve nasil daha cok kazandirdigi anlatiliyormus.

Bu e-ticaret benzeri yapida en cok kobilere kazandiracagini dile getiren Cengiz Ehliz sisteme dahil olununca toplamda 4 ayagin kazanacagindan bahsetmis. Buradaki kazanacaklar kisiler Tüketici (tasarruf ile), Flexkobi’ler, Tavsiye eden taraf (distribütörler) ve son olarak Flexkom.

Suan belirtirldigine gore bir cok dunyaca unlu marka bunyelerine dahil edilmis ve edilmeye devam ediyormus. Benim kucuk arastirmam sonucu Cengiz Ehliz ve Flexkom hakkinda bu bilgileri edindim.

Sitenin isleyisi ve kazanclari sanirim kullanildikca yakinda anlasilacaktir. Sistemin isleyisine bakilinca guzel karli ve kazancli bir hizmet gibi dursada bekleyerek isleyisin tam olarak nasil oldugunu bekliyorum, Cengiz Ehliz'in basarili bir is yapip yapmadigida yakinda belli olacak sanirim.

==============================

Buraya bir boşluk koymakta fayda var. CNNTürk haberinde çıkan bilgilerden anladığım ve derlediğimi sizlerle paylaşmak istedim. Şu sıralar maalesef ülkemizde kendini yavaş yavaş hissetirmeye başlayan aslında buzun görünmeyen kısmının oldukça fazla olduğu bir kriz geldi ve büyümeye devam ediyor. Kriz demek çoğu kişi için olumsuzluk demek olsada kimileri içinde fırsat zamanıdır.

Almanyada yaşamış Cengiz Ehliz Flexcom ile Türkiye piyasasına girmiş ve adından çokça söz ettirmiş ve sonrasında özellikle popüler isimlerden Tanju Çolak'ın parasını kaptrması ile farklı bir sistem olduğu anlaşılmış bir firma. Aslında çok detaya girmeden kısaca özetlenecek olursa üyelik sistemi ile işleyen, üye getirdikçe para kazandığın eskilerin saadet zinciri sistemine benzer bir sistem diyebiliriz.

Flexcom ve Cengiz Ehliz bu defa Wee Conomy ismi ile Türkiye'de yeni faaliyetlere başladı diye gazetelerde yazmaya başlandı. Savaş Uzun ışminde şirket başındaki yetkili Cengiz Ehliz ile ilişiğimiz yok dese de, araştırmalar İsvice kökenli şirketin Cengiz Bey'e ait olduğu yönünde. Savaş Uzun yada Cengiz Ehliz kimdir Flexcom veya Wee Conomy firmaları ne zaman nerde hangi bütçe ile kurulmuştur çok fazla detaylı sizlere aktaracak bilgim olmasada haberleri gördükten sonra Wee Conomy isimli şirket ve faaliyetlerine dikkat etmek gerektiği konusunda bir kaç cümle yazayım istedim ;)

Bu Haftanin En Iyileri

Numara Taşıma Sonucunda Duyulan Bip Sesi Nasıl Kapatılır?

Blogspot'tan Domaine Gecme (Domain Tasima)